Międzygminne Zawody Wędkarskie Ochotniczych Straży Pożarnych powiatu cieszyńskiego o Puchar Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Cieszynie - 21.07.2019

Na akwenie „Wodna Dolina” w Pruchnej rozegrane zostały Międzygminne Zawody Wędkarskie Ochotniczych Straży Pożarnych powiatu cieszyńskiego o Puchar Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Cieszynie.

W zawodach uczestniczyło 16 drużyn. Najlepszymi wędkarzami okazali się strażacy z gminy Zebrzydowice, gdyż ich drużyny zajęły dwa pierwsze miejsca. Na trzecim stopniu podium stanęła drużyna PSP Cieszyn.

Puchary i medale wręczył przewodniczący Rady Miejskiej Strumienia Czesław Greń oraz prezes zarządu oddziału powiatowego ZOSP RP w Cieszynie dh Rafał Glajcar.