VII Memoriał Ryszarda Przychodaj - 4-5.05.2022

W dniach 04-05.06.2022 r. na zbiorniku Niwa w Sawinie rozegrany został Maraton Wędkarski "VII Memoriał Ryszarda Przychodaj". Zawody zostały zorganizowane przez Zarząd Wojskowego Koła Wędkarskiego w Chełmie. Wzięło w nich udział 24 członków naszego Koła. W trakcie zawodów wędkowanie odbywało się przy użyciu dwóch wędek metodą spławikowo-gruntową i dodatkowo z klasyfikacji była wyłączona ukleja. Ogółem wędkarze złowili 56275 g. ryb, były to głównie płocie i leszcze, ale trafiały się karpiki, liny i złote karasie. Po zawodach wszyscy uczestnicy spotkali się przy ciepłym posiłku, kawie, herbacie i ciastku. W zakończeniu zawodów uczestniczyła rodzina naszego zmarłego Kolegi Rysia. Jak zawsze odwiedzili nas z pysznym ciastem i czymś jeszcze..., za co serdecznie dziękujemy.

Poniżej zwycięzcy zawodów:

1. Kol. Marcin Gruszecki – 15185 g.,

2. Kol. Tomasz Witowski – 5920 g.,

3. Kol. Gracjan Suchocki – 5270 g.

Wynik Kol. Marcina Gruszeckiego zasługuje na szczególną uwagę, gdyż jest to najwyższy wynik osiągnięty na zawodach w historii WKW.

Nagrodę za największą rybę otrzymał Kol. Marcin Gruszecki za karpia 1945 g.

Nagrodę niespodziankę ufundowaną przez Kol. Wiesława Hurko wylosował Kol. Jan Wieczorek. Pozostałe nagrody niespodzianki wylosowali: Kol. Marek Sawa, Kol. Andrzej Szymański, Kol. Wiesław Hurko i Kol. Marcin Lutkowski.

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy uczestnikom i zapraszamy na kolejne zawody naszego Koła!!!!

ŹRÓDŁO: https://www.pzw.org.pl/wojskowe/wiadomosci/238656/60/wyniki_maratonu_wedkarskiego_vii_memorialu_ryszarda_przychodaj

Script logo
fb mail