I Zawody w Wędkarstwie Spławikowym o Puchar SPPP Bielsko Biała- Pogórze 09.05.2019

I Zawody w Wędkarstwie Spławikowym o Puchar Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku Białej zakończone. Ostatecznie do rywalizacji stanęło 12 drużyn ( zabrakło reprezentacji KPP Cieszyn). Zdecydowanymi zwycięzcami zostali strażacy z PSP Jastrzębie Zdrój którzy tryumfowali w klasyfikacji drużynowej i indywidualnej (Piotr Markiewicz). Drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej zajęła drużyna KMP Rybnik przed SPPP Bielsko Biała. Indywidualnie za Piotrem Markiewiczem uplasowali się Tomasz Hodi (SPPP Bielsko Biała) i Piotr Drzęźla (KMP Rybnik) Mimo chłodnej i deszczowej pogody atmosfera zawodów była bardzo przyjazna i gorąca. W zakończeniu imprezy uczestniczył i wręczył puchary dla zwycięzców Dowódca SPPP Bielsko Biała mł. insp. Dariusz Fajferek, Puchary za wywalczenie drugich i trzecich miejsc wręczyli Andrzej Socha i Maciej Dziergas- wiceprzewodniczący ZW NSZZ Policjantów woj. śląskiego. Turniej objął patronatem i wsparł finansowo jego organizację Zarząd Główny NSZZ Policjantów z Rafał Jankowski na czele. Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom i kibicom którzy licznie stawili się na łowisku Koła Beskid w Pogórzu aby obserwować rywalizację najlepszych drużyn wędkarskich na Śląsku. Pierwsze koty za płoty, kolejne zawody przed nami !!!!

Tekst i zdjęcia: Mariusz Fender