II ogólnopolskie zawody wędkarskie "Bezpieczny Spławik" o Puchar Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu - 18.06.2022

Tomasz Góra z SPPP Bielsko Biała zwycięzcą 2 ogólnopolskich zawodów wędkarskich "Bezpieczny Spławik" o Puchar Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu.

W dniu 18 czerwca na terenie Stawu Młyńskiego w Poznaniu kilkudziesięciu policjantów i jedna policjantka rywalizowało w zawodach wędkarskich.

Zwycięzca osiągnął wynik ponad 5 kilogramów złowionych ryb (informacyjnie - zawody odbywały się na zasadach "żywej ryby" - po zwarzeniu trafiły z powrotem do stawu)

2 miejsce w zawodach zajął - Tomasz Hodurek- również policjant SPPP Bielsko Biała, ponadto funkcjonariusz otrzymał Puchar za największą rybę - karaś ponad 0,5 kg Najniższe miejsce na podium wywalczył Dariusz Kiełpiński z OPP Poznań - funkcjonariusz otrzymał również statuetkę dla najlepszego Wielkopolskiego Policjanta.

4 miejsce w zawodach zajął Pan Franciszek Grupiński Agnieszka Wrona z OPP Poznań z ponad 4 kilogramami złowionych ryb zajęła 5 miejsce z w zawodach.

W ceremonii wręczania wyróżnień pucharów nagród oraz podziękowań uczestniczyli:

- mł. insp. Andrzej Szary - Przewodniczący ZW NSZZ Policjantów województwa wielkopolskiego - mł. insp. Marcin Fornalik - Z-ca Dowódcy OPP Poznań

- Pan Robert Nowak - Prezes Stowarzyszenia "Miłośnicy Doliny Cybiny"