Zawody wędkarskie o puchar Komendanta Centrum - 24.06.2022

W dniu 24.06.2022 r. w ramach Dnia Podoficera zorganizowane zostały zawody wędkarskie o puchar Komendanta Centrum.

Przygotowania rozpoczęły się o godzinie 9.30 zgodnie z obowiązującym zwyczajem tj. losowanie stanowisk, przygotowanie zanęty. Następnie zawodnicy udali się na wylosowane stanowiska, przystąpili do badania gruntu, nęcenia i punktualnie na sygnał sędziego o godz. 10.00 rozpoczęli łowienie.

Uczestnicy na pierwsze branie musieli trochę poczekać, zdając sobie sprawę, że nawet najmniejsza rybka może zadecydować o zwycięstwie. Dlatego też uczestnicy musieli wykazać się dużymi umiejętnościami, dobrze dobranym sprzętem i oczywiście dużym szczęściem, którego nie zbrakło zwycięzcom. Na sygnał sędziego punktualnie o godz. 14.00 zakończono łowienie ryb. Po zważeniu  i podliczeniu wyników klasyfikacja zwycięzców przedstawiała się następująco:

I miejsce - st. chor. szt. Sebastian KWAPISZ

II miejsce - st. chor. szt. Jerzy ZAWADKA

III miejsce - mł. chor. Sławomir KURDZIAŁEK

Zawody zgodnie z tradycją zakończył i podsumował Komendant Centrum płk Mariusz BORUCIŃSKI wręczając zwycięzcom puchary oraz dyplomy. Uczestnikom zawodów pogratulowali również Zastępca Komendanta ppłk Dariusz MOLENDA oraz były Komendant Centrum płk Waldemar WIŚNIEWSKI.

ŹRÓDŁO: https://csil.wp.mil.pl/pl/articles/6-aktualnosci/dzien-podoficera/

Script logo
fb mail